Sveikinimas Valstybės tarnautojų dienos proga


Sveikinu su Valstybės tarnautojų diena visus, dirbančius Kėdainių rajono savivaldybės administracijoje ir jos įstaigose, taip pat valstybės įstaigose, sąžiningai aptarnaujančius mūsų krašto žmones.
Visi mes esame vienos bendruomenės nariai. Valstybės tarnyba – tarpininkavimas tarp valstybės ir jos žmonių. Žinau, kad nėra paprasta laviruoti, kad abi pusės būtų patenkintos.
Ačiū už bendradarbiavimą ir mūsų idėjų palaikymą, nors ir Jums, ir mums neretai tenka įveikti iššūkius, peržengti dirbtinai statomas kliūtis.
Tikiu, kad kartu su Jumis ateityje įgyvendinsime daug planų, nuveiksime daug krašto bendruomenei reikalingų darbų. Gražios vasaros visiems! #kėdainiaivisų
Viktoras Fiodorovas,
LR Seimo narys,
Politinio komiteto KĖDAINIAI – VISŲ vadovas
Kėdainiai - visų!
+370 600 24448
info@kedainiaivisu.lt
